−46 %
Broj dijela 51277283
Proizvod HERTH+BUSS ELPARTS 
EAN brojevi 4026736426057
Preporučena maloprodajna cijena
97,70 €
Vaša cijena
52,50 €s PDV-om
42 €bez PDV-a
Uštedite
45,20 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
52,10 €s PDV-om

Niste sigurni da vam dio odgovara, nudi vam više vrsta? Javite nam se na Whatsapp 0912033000  ili E-mail webshop@superautodijelovi.hr

Weight 0.04 kg
Strana ugradnje između ventilatora unutarnjeg prostora i predotpornika
Za proizvođača Alfa Romeo
Za proizvođača Fiat
Za proizvođača Iveco
Za proizvođača Lancia
Broj utičnih kontakata 5 -polna(i)
Duljina kabela 150 mm
Dopunski artikl/dopunska informacija s kućištem utične čahure
Dopunski artikl/dopunska informacija 2 s vodom
Poprečni presjek kabela od 2,5 mm²
Poprečni presjek kabela do 4 mm²
Područje temperature od −25 °C
Područje temperature do +140 °C
Materijal izolacije voda Silikon
Za OE broj 500326616
Za OE broj 13248240
Za OE broj 13480494
Za OE broj 46723713
Za OE broj 6845796
Za OE broj 77362439
Za OE broj 77364374
Za OE broj 77364714
Za OE broj 77366027
Za OE broj 77366210
Izvedba utičnog kućišta Kućište utične čahure
SVHC Ne postoje posebno zabrinjavajuće tvari (SVHC)!

OEM brojevi Proizvođač Originalne Opreme