−46 %
Broj dijela 51277319
Proizvod HERTH+BUSS ELPARTS 
EAN brojevi 4026736444570
Preporučena maloprodajna cijena
64,95 €
Vaša cijena
34,90 €s PDV-om
27,92 €bez PDV-a
Uštedite
30,05 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
34,60 €s PDV-om

Niste sigurni da vam dio odgovara, nudi vam više vrsta? Javite nam se na Whatsapp 0912033000  ili E-mail webshop@superautodijelovi.hr

Weight 0.02 kg
Strana ugradnje između ventilatora unutarnjeg prostora i predotpornika
Za proizvođača Alfa Romeo
Za proizvođača Renault
Broj utičnih kontakata 2 -polna(i)
Dopunski artikl/dopunska informacija s kućištem utične čahure
Dopunski artikl/dopunska informacija 2 s vodom
Poprečni presjek kabela 4 mm²
Duljina kabela 150 mm
Materijal izolacije voda Silikon
Područje temperature od −25 °C
Područje temperature do +140 °C
Za OE broj 52410903
Za OE broj 5241090
Za OE broj 52412557
Za OE broj 60779301
Za OE broj 7701207453
Za OE broj 77363393
Za OE broj 7701206541
Izvedba utičnog kućišta Kućište utične čahure

OEM brojevi Proizvođač Originalne Opreme

ALFA ROMEO

FIAT

LANCIA