−46 %
Broj dijela 105784
Proizvod MOTUL 
Linija proizvoda MULTI ATF
EAN brojevi 3374650240695
Preporučena maloprodajna cijena
36,60 €
Vaša cijena
19,60 €s PDV-om
15,68 €bez PDV-a
Uštedite
17 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
19,15 €s PDV-om
1 l = 19,60 €s PDV-om

Niste sigurni da vam dio odgovara, nudi vam više vrsta? Javite nam se na Whatsapp 0912033000  ili E-mail webshop@superautodijelovi.hr

Weight 0.846 kg
Sadržaj 1 l
Vrsta pakovanja Boca
Preporuka proizvođača ulja 999 917 547 00
Preporuka proizvođača ulja A 001 989 22 03
Preporuka proizvođača ulja ACURA ATF Z1 not CVT
Preporuka proizvođača ulja AISIN AW-F21
Preporuka proizvođača ulja AISIN CLIP
Preporuka proizvođača ulja AISIN FF ATF
Preporuka proizvođača ulja AISIN JWS 2312D
Preporuka proizvođača ulja AISIN JWS 3309
Preporuka proizvođača ulja AISIN JWS 3314
Preporuka proizvođača ulja AISIN JWS 3317
Preporuka proizvođača ulja ALLISON C-4
Preporuka proizvođača ulja ALLISON TES-295
Preporuka proizvođača ulja AML 4G4319A509/AA/S
Preporuka proizvođača ulja AMMIX ATF D-II
Preporuka proizvođača ulja AMMIX ATF D-III SP
Preporuka proizvođača ulja APPOLLOIL ATF Red-1K
Preporuka proizvođača ulja ATF Type T-III
Preporuka proizvođača ulja BENTLEY PY112995PA
Preporuka proizvođača ulja BMW 81 22 9 400 272
Preporuka proizvođača ulja BMW 83 22 0 026 922
Preporuka proizvođača ulja BMW 83 22 0 142 516
Preporuka proizvođača ulja BMW 83 22 0 402 413
Preporuka proizvođača ulja BMW 83 22 2 305 396
Preporuka proizvođača ulja BMW 83 22 9 407 765
Preporuka proizvođača ulja BMW 83 22 9 407 807
Preporuka proizvođača ulja BMW ATF2
Preporuka proizvođača ulja BMW ETL 7045E
Preporuka proizvođača ulja BMW ETL 8072B
Preporuka proizvođača ulja BMW LA2634
Preporuka proizvođača ulja BMW LT 71141
Preporuka proizvođača ulja CASTROL Transmax J
Preporuka proizvođača ulja CASTROL Transmax Z
Preporuka proizvođača ulja CASTROL TranSynd
Preporuka proizvođača ulja CHRYSLER ATF+
Preporuka proizvođača ulja CHRYSLER ATF+2
Preporuka proizvođača ulja CHRYSLER ATF+3
Preporuka proizvođača ulja CHRYSLER ATF+4
Preporuka proizvođača ulja CHRYSLER MS 5931
Preporuka proizvođača ulja CHRYSLER MS 7176
Preporuka proizvođača ulja CHRYSLER MS 7176D
Preporuka proizvođača ulja CHRYSLER MS 7176E
Preporuka proizvođača ulja CHRYSLER MS 9602
Preporuka proizvođača ulja CITROEN 9730 AC
Preporuka proizvođača ulja CITROEN 9735-EJ
Preporuka proizvođača ulja CITROEN AL4
Preporuka proizvođača ulja CITROEN JWS 3309
Preporuka proizvođača ulja CITROEN Z 000169756
Preporuka proizvođača ulja DAIMLER ATF+3
Preporuka proizvođača ulja DAIMLER ATF+4
Preporuka proizvođača ulja Diamond (USA)
Preporuka proizvođača ulja Diamond Queen PSF
Preporuka proizvođača ulja DS (CAPSA) 9730 AC
Preporuka proizvođača ulja DS (CAPSA) 9735-EJ
Preporuka proizvođača ulja DS (CAPSA) JWS 3309
Preporuka proizvođača ulja DS Z 000169756
Preporuka proizvođača ulja ESSO ATF LT 71141
Preporuka proizvođača ulja ESSO JWS 3314
Preporuka proizvođača ulja FIAT 9.55550-AG1
Preporuka proizvođača ulja FIAT 9.55550-AG2
Preporuka proizvođača ulja FIAT 9.55550-AV1
Preporuka proizvođača ulja FIAT 9.55550-AV2
Preporuka proizvođača ulja FIAT 9.55550-AV4
Preporuka proizvođača ulja FORD ESP-M2C166-H
Preporuka proizvođača ulja FORD FNR5
Preporuka proizvođača ulja FORD M2C185-A
Preporuka proizvođača ulja FORD M2C186-A
Preporuka proizvođača ulja FORD MERCON
Preporuka proizvođača ulja FORD MERCON SP
Preporuka proizvođača ulja FORD MERCON V
Preporuka proizvođača ulja FORD SQ-M2C9010-A
Preporuka proizvođača ulja FORD WSA-M2C195-A
Preporuka proizvođača ulja FORD WSS-M2C138-CJ
Preporuka proizvođača ulja FORD WSS-M2C166-H
Preporuka proizvođača ulja FORD WSS-M2C924-A
Preporuka proizvođača ulja FORD XL-12
Preporuka proizvođača ulja FORD XT-2-QDX
Preporuka proizvođača ulja FORD XT-2-QDX (M)
Preporuka proizvođača ulja FORD XT-2-QSM (Syn)
Preporuka proizvođača ulja FORD XT-5-QM
Preporuka proizvođača ulja FORD XT-6-QSP
Preporuka proizvođača ulja FORD XT-8-QAW
Preporuka proizvođača ulja FORD XT-9-QMM5
Preporuka proizvođača ulja FUCHS TITAN 3353
Preporuka proizvođača ulja FUCHS TITAN ATF 4400
Preporuka proizvođača ulja GM 19256039
Preporuka proizvođača ulja GM 1940700
Preporuka proizvođača ulja GM 1940767
Preporuka proizvođača ulja GM 1940771
Preporuka proizvođača ulja GM 1940773
Preporuka proizvođača ulja GM 21005966
Preporuka proizvođača ulja GM 2217466
Preporuka proizvođača ulja GM 88861950
Preporuka proizvođača ulja GM 88861951
Preporuka proizvođača ulja GM 88900925
Preporuka proizvođača ulja GM 9985010
Preporuka proizvođača ulja GM DEXRON II D
Preporuka proizvođača ulja GM DEXRON II E
Preporuka proizvođača ulja GM DEXRON III G
Preporuka proizvođača ulja GM DEXRON III H
Preporuka proizvođača ulja HONDA 082000-9001
Preporuka proizvođača ulja HONDA ATF DW-1
Preporuka proizvođača ulja HONDA ATF Z1
Preporuka proizvođača ulja HONDA Special ATF
Preporuka proizvođača ulja HYUNDAI 040000C90SG
Preporuka proizvođača ulja HYUNDAI ATF 9638
Preporuka proizvođača ulja HYUNDAI DEX-II
Preporuka proizvođača ulja HYUNDAI JWS 3314
Preporuka proizvođača ulja HYUNDAI Matic D
Preporuka proizvođača ulja HYUNDAI Red-1
Preporuka proizvođača ulja HYUNDAI SP II
Preporuka proizvođača ulja HYUNDAI SP III
Preporuka proizvođača ulja IDEMITSU ATF HP
Preporuka proizvođača ulja IDEMITSU K17
Preporuka proizvođača ulja INFINITI ATF FMS
Preporuka proizvođača ulja INFINITI MATIC D
Preporuka proizvođača ulja INFINITI MATIC J
Preporuka proizvođača ulja INFINITI MATIC K
Preporuka proizvođača ulja INFINITI MATIC S
Preporuka proizvođača ulja INFINITI MATIC W
Preporuka proizvođača ulja ISUZU ATF Z1
Preporuka proizvođača ulja ISUZU Besco ATF II
Preporuka proizvođača ulja ISUZU H50235
Preporuka proizvođača ulja ISUZU SCS
Preporuka proizvođača ulja Jaguar Fluid 8432
Preporuka proizvođača ulja JAGUAR JLM 20237
Preporuka proizvođača ulja JAGUAR JLM 20238
Preporuka proizvođača ulja JAGUAR M-1375.4
Preporuka proizvođača ulja JATCO JASO 1A
Preporuka proizvođača ulja JATCO JF613E
Preporuka proizvođača ulja JEEP ATF+3
Preporuka proizvođača ulja JLR M-1375.4
Preporuka proizvođača ulja JLR N402
Preporuka proizvođača ulja JLR STC 4863
Preporuka proizvođača ulja JLR TYK500050
Preporuka proizvođača ulja KIA ATF SP-3
Preporuka proizvođača ulja KIA DEX-II
Preporuka proizvođača ulja KIA JWS 3314
Preporuka proizvođača ulja KIA Matic D
Preporuka proizvođača ulja KIA Red-1
Preporuka proizvođača ulja KIA SP II
Preporuka proizvođača ulja KIA SP III
Preporuka proizvođača ulja KIA UM040 CH020
Preporuka proizvođača ulja LEXUS ATF Type T-IV
Preporuka proizvođača ulja LEXUS ATF WS
Preporuka proizvođača ulja LEXUS JWS 3324
Preporuka proizvođača ulja LEXUS NWS 9638
Preporuka proizvođača ulja MASERATI 231603
Preporuka proizvođača ulja MAZDA 6-sp AT
Preporuka proizvođača ulja MAZDA ATF D-II
Preporuka proizvođača ulja MAZDA ATF F-1
Preporuka proizvođača ulja MAZDA ATF M-III
Preporuka proizvođača ulja MAZDA ATF M-V
Preporuka proizvođača ulja MAZDA JWS 3317
Preporuka proizvođača ulja MB 236.1
Preporuka proizvođača ulja MB 236.10
Preporuka proizvođača ulja MB 236.11
Preporuka proizvođača ulja MB 236.12
Preporuka proizvođača ulja MB 236.3
Preporuka proizvođača ulja MB 236.5
Preporuka proizvođača ulja MB 236.7
Preporuka proizvođača ulja MB 236.9
Preporuka proizvođača ulja MINI 81 22 9 400 272
Preporuka proizvođača ulja MINI 83 22 0 402 413
Preporuka proizvođača ulja MINI ASW 3309
Preporuka proizvođača ulja MINI ETL 7045E
Preporuka proizvođača ulja MINI LA2634
Preporuka proizvođača ulja MITSUBISHI ATF-J2
Preporuka proizvođača ulja MITSUBISHI ATF-J3
Preporuka proizvođača ulja MITSUBISHI ATF-PA
Preporuka proizvođača ulja MITSUBISHI AYC Fluid
Preporuka proizvođača ulja MITSUBISHI PSF 3
Preporuka proizvođača ulja MITSUBISHI SP II
Preporuka proizvođača ulja MITSUBISHI SP III
Preporuka proizvođača ulja MOBIL ATF 3309
Preporuka proizvođača ulja MOBIL ATF 3317
Preporuka proizvođača ulja NISSAN ATF D3M
Preporuka proizvođača ulja NISSAN ATF FMS
Preporuka proizvođača ulja NISSAN MATIC D
Preporuka proizvođača ulja NISSAN MATIC J
Preporuka proizvođača ulja NISSAN MATIC K
Preporuka proizvođača ulja NISSAN MATIC S
Preporuka proizvođača ulja NISSAN MATIC W
Preporuka proizvođača ulja NISSAN PSF-II
Preporuka proizvođača ulja PETRONAS Tutela GI-V
Preporuka proizvođača ulja PEUGEOT 9730 AC
Preporuka proizvođača ulja PEUGEOT 9735-EJ
Preporuka proizvođača ulja PEUGEOT JWS 3309
Preporuka proizvođača ulja PEUGEOT Z 000169756
Preporuka proizvođača ulja PORSCHE 043 205 28
Preporuka proizvođača ulja PSA 9730 AC
Preporuka proizvođača ulja PSA 9730.AE
Preporuka proizvođača ulja PSA 9735-EJ
Preporuka proizvođača ulja PSA JWS 3309
Preporuka proizvođača ulja PSA Z 000169756
Preporuka proizvođača ulja RENAULT CLIP
Preporuka proizvođača ulja RENAULT DP0
Preporuka proizvođača ulja RENAULT Elfmatic J6
Preporuka proizvođača ulja Renaultmatic D2
Preporuka proizvođača ulja Renaultmatic D3
Preporuka proizvođača ulja ROVER ATF 206
Preporuka proizvođača ulja RR PL 31493PA
Preporuka proizvođača ulja SAAB 93 160 393
Preporuka proizvođača ulja SAAB 93 165 147
Preporuka proizvođača ulja SAAB JWS 3309
Preporuka proizvođača ulja SATURN 22686186
Preporuka proizvođača ulja SATURN T-IV
Preporuka proizvođača ulja SHELL 3403(-M115)
Preporuka proizvođača ulja SHELL ATF 3353
Preporuka proizvođača ulja SHELL LA2634
Preporuka proizvođača ulja SHELL M-1375.4
Preporuka proizvođača ulja SUBARU ATF HP
Preporuka proizvođača ulja SUBARU KO410Y0700
Preporuka proizvođača ulja SUBARU SOA868V9241
Preporuka proizvođača ulja SUZUKI JWS 2384K
Preporuka proizvođača ulja SUZUKI JWS 3314
Preporuka proizvođača ulja SUZUKI JWS 3317
Preporuka proizvođača ulja TEXACO ETL 7045E
Preporuka proizvođača ulja TEXACO ETL 8072B
Preporuka proizvođača ulja TEXACO N402
Preporuka proizvođača ulja TOTAL ATF H50235
Preporuka proizvođača ulja TOTAL Fluide AT 42
Preporuka proizvođača ulja TOYOTA 08886-00405
Preporuka proizvođača ulja TOYOTA 08886-81015
Preporuka proizvođača ulja TOYOTA ATF D-III
Preporuka proizvođača ulja TOYOTA ATF Type T
Preporuka proizvođača ulja TOYOTA ATF Type T-II
Preporuka proizvođača ulja TOYOTA ATF Type T-IV
Preporuka proizvođača ulja TOYOTA ATF WS
Preporuka proizvođača ulja TOYOTA JWS 2312D
Preporuka proizvođača ulja TOYOTA JWS 3309
Preporuka proizvođača ulja TOYOTA JWS 3324
Preporuka proizvođača ulja TOYOTA LF
Preporuka proizvođača ulja Tutela GI-VI
Preporuka proizvođača ulja Tutela Transm Force4
Preporuka proizvođača ulja VOITH G607
Preporuka proizvođača ulja VOLVO 1161521
Preporuka proizvođača ulja VOLVO 1161540
Preporuka proizvođača ulja VOLVO 97340
Preporuka proizvođača ulja VOLVO 97342
Preporuka proizvođača ulja VW G 052 025
Preporuka proizvođača ulja VW G 052 162
Preporuka proizvođača ulja VW G 052 533
Preporuka proizvođača ulja VW G 052 990
Preporuka proizvođača ulja VW G 055 005
Preporuka proizvođača ulja VW G 055 025
Preporuka proizvođača ulja VW Tip-tronic
Preporuka proizvođača ulja VW TL 52 162
Preporuka proizvođača ulja VWG 052 533
Preporuka proizvođača ulja VWG 052 990
Preporuka proizvođača ulja ZF Lifeguard 5
Preporuka proizvođača ulja ZF Lifeguard 6
Preporuka proizvođača ulja ZF S671 090 170
Preporuka proizvođača ulja ZF S671 090 255
Preporuka proizvođača ulja ZF TE-ML 03D
Preporuka proizvođača ulja ZF TE-ML 04D
Preporuka proizvođača ulja ZF TE-ML 09
Preporuka proizvođača ulja ZF TE-ML 09A
Preporuka proizvođača ulja ZF TE-ML 09B
Preporuka proizvođača ulja ZF TE-ML 14A
Preporuka proizvođača ulja ZF TE-ML 14B
Preporuka proizvođača ulja ZF TE-ML 16L
Preporuka proizvođača ulja ZF TE-ML 17C
Bruto masa 0,971 kg